На сайті Луцької міської ради зареєстрували петицію з проханням одну з вулиць міста назвати на честь бійців 51-ї бригади, – інформує ДЕНЬ.
Скоріше за все, ця петиція у рекордний термін збере потрібну кількість голосів, бо тема 51-ї бригади для Волині і волинян є болючою. Бригада, котра базувалася у Володимирі-Волинському, бійці якої першими були кинуті у зону так званого АТО, пройшли всі гарячі точки, опісля були звинувачені у дезертирстві, або, іншими словами, – самовільному залишенні частини. Причому «залишенні» вже після демобілізації, після того, як бійців відзначили бойовими нагородами.

Нагадаємо, указом Президента України 51-у ОМБр розформували і нині на її основі створено 14-ту бригаду. А півтори тисячі бійців тягають по судах начебто за самовільне залишення частини, хоча насправді є багато питань не до них, рядових, а до їхніх командирів…

Шкода, що в ході обговорення стосовно перейменування деяких вулиць у Володимирі-Волинському, ніхто з активістів, представників громади та депутатів міської ради так і не запропонував перейменувати одну з них на вулицю бійців 51-ї ОМБр. Ця бригада є частиною великої історії нашого древнього міста і про це слід пам´ятати. Як бачимо, лучани більш шанобливо ставляться до історії рідного краю.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!