Ефективною формою співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні місця є проведення ярмарку вакансій. Це один з найдієвіших способів надання допомоги у пошуку підходящої роботи безробітним, а роботодавцям – у якісному підборі кадрів, – повідомляють у Володимир-Волинському міськрайонному центрі зайнятості.

Отож, 25 березня 2016 року у приміщенні Володимир-Волинського міськрайонного центру зайнятості проведено такий захід на замовлення приватного підприємця В.А. Власюка, який очолює ТОВ «Володимирбрук».

Підприємство потребує укомплектування наступних вакансій: вантажники, трактористи, машиністи бетонозмішувача, а також машиністи формувальної машини. 

На ярмарок вакансій запросили 18 безробітних, які зацікавилися пропозицією роботодавця.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Світлана Лисеюк розповіла про підприємство, що на даний час воно займається виробництом різних видів бруківки, будівельних шлакоблоків, тощо. Також детально розповіла про стан ринку праці, наголосивши, що ситуація у місті та районі доволі складна, адже кількість пропозицій роботи обмежена, а чисельність людей, які шукають роботу – зростає.

Під час заходу директором ТОВ «Володимирбрук» із претендентами на вакантну посаду було проведено індивідуальні консультації, під час яких шукачі роботи мали можливість з’ясувати детальну інформацію щодо роботи, режиму і оплати праці та іншу інформацію, пов’язану з працевлаштуванням.

Приватний підприємець зазначив, що під час добору кадрів на підприємстві враховують рівень кваліфікації, працелюбність, сумлінне виконання обов’язків, бажання професійного росту, порядність, вболівання за спільну справу.
У результаті спілкування з роботодавцем чотири безробітних отримали направлення на роботу

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!