На Волині відбуваються кадрові зміни у митній службі. Зокрема, нещодавно було представлено нового виконуючого обов’язки начальника Волинської митниці ДФС Олександра Шавлака. До переїзду на Волинь він працював на Чернігівщині (загалом у митних органах трудиться з 1998 року).

Днями волинські митники висловили незгоду із політикою пана Шавлака. Одна з причин – кадрова політика нового виконуючого обов’язки начальника Волинської митниці, – повідомляє відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

З цієї причини днями волинські митники – працівники МП «Волинь. Центральний» зібрали профспілкові збори, де швидко обрали нового голову профспілки – Юрія Терещука, заступника начальника митниці. Натомість доволі довго й не без емоцій обговорювали проблемні питання, які потребують вирішення.
– Утретє за рік проводиться реорганізація. 50 чоловік – поза штатом. На їхні місця приходять люди з інших областей, – зазначив у виступі Юрій Терещук.
– Зрештою, чергові скорочення й при цьому поява фахівців із інших регіонів – найбільше бентежить волинських митників. Новий в.о., пропрацювавши лише 10 днів на посаді, знову береться за реорганізацію.

Стало також відомо, що вже підготовлені накази про переведення людей з чернігівської митниці, звідкіля призначили самого Шавлака. Двоє осіб уже навіть проходять стажування на Волинській митниці.

Сам Олександр Шавлак каже, що не збирається звільняти людей, які вміють працювати. Проте не заперечив факту переведення працівників із іншої області.

Волинські митники підготували звернення до голови Волинської ОДА Володимира Гунчика та керівника Державної фіскальної служби України Романа Насірова. У документі кілька вимог: не здійснювати чергову реорганізацію та погоджувати відповідні зміни з профспілкою волинських митників.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!