29 березня відбулося засідання ще однієї постійної депутатської комісії з питань законності і правопорядку, депутатської діяльності, регламенту, зв’язків з громадськими організаціями та об’єднаннями громадян.

На розгляд членів комісії було винесено ряд важливих питань. Серед них – реформування друкованого засобу масової інформації та редакції, співзасновниками яких є Володимир-Волинська міська рада, внесення змін до рішень міської ради «Про затвердження Положення про помічника-консультанта депутата Володимир-Волинської міської ради та опису посвідчення» та «Про затвердження списку народних засідателів «Володимир-Волинського міського суду».

Присутні також розглянули ще дві електронні петиції, які набрали необхідну кількість голосів. Одна – про встановлення дитячого майданчику в парку «Слов’янський», інша – про встановлення обмежувача руху, так званого, лежачого поліцейського. Так як минулого року вже був встановлений дитячий майданчик у парку «Слов’янський», депутати запропонували розширити його, збільшити кількість гойдалок, можливо, звести якісь дитячі фортеці, ігрові будиночки. Стосовно другої петиції було дано доручення спеціалістам управління ЖКГ і будівництва більш детально вивчити матеріальну сторону цього питання, з’ясувати в скільки може обійтися місту встановлення цього обмежувача руху та його експлуатація.

Присутні також розглянули питання про затвердження Положення про тимчасову контрольну комісію міської ради. Йдеться про Положення так званої комісії по м’ясорубках.

Нагадаємо, днями раніше у приміщенні міської ради знову збиралися представники цієї комісії. Тоді й вирішили попрацювати на розробкою Положення, згідно якого буде працювати ця тимчасова контрольна комісія, та подати його на розгляд депутатів міської ради.

Отож, на засідання постійно діючої депутатської комісії було підготовлено два проекти Положення, тобто у двох редакціях. Першу підготував депутат міської ради Микола Савельєв, другу – депутат Сергій Барщевський. Обидва Положення суттєво різняться між собою, як в плані граматики так і в плані інших юридичних моментів.

До речі, проект Положення в редакції депутата Барщевського опрацювали студенти спеціальності «Діловодство», які вивчають дисципліну Редагування.

Ось, що з цього вийшло.

Отож, члени депутатської комісії зупинилися на тому, що на розгляд сесії буде винесено проект Положення, який підготував пан Савельєв. Більш детально про Положення за яким працюватиме тимчасова контрольна комісія, де описані загальні положення, порядок створення, напрями діяльності, права, порядок прийняття рішень та організація роботи, можна буде говорити вже після сесії міської ради.

Було винесено на порядок денний також питання затвердження в новій редакції регламенту Володимир-Волинської міської ради сьомого скликання. Проте, дане питання присутні члени комісії вирішили ще доопрацювати.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!