Сьогодні, 29 березня, і свій  День Народження святкує Гоцка Олександр Іванович – директор БРВ.  Від щирого серця бажаємо здійснення найзаповітніших задумів, щастя великого і неосяжного, тепла і звичайно здоров’я. Нехай мир і благополуччя завжди будуть у рідній хаті, а зорі радості сиплються яскравим зорепадом на життєвій дорозі, і завжди поруч будуть друзі та рідні!!!

D33bolshoi-buket-tulpanov_0

29 березня – День філолога!

День філолога – це не тільки свято тих, для кого філологія є покликанням, професією, родом діяльності, але й для всіх, хто плекає слово, любить читання, цінує літературу. 

ZOUU03813

29 березня – міжнародний день філолога! Хоча, звісно, філолог – це зовсім ніби і не фах, а покликання, тому що любити слово, логос, який є і буде першим із усіх можливих початків, – не професія. А у мову, універсальну знакову систему – один із об’єктів вивчення філології як науки, заглиблені всі ми – члени соціуму. А, отже, всі ми дотичні до філології!

Філологія – дивовижна наука! Відокремлена, як і всі сучасні гуманітарні дисципліни, від філософії, але зовсім не втратила філософічну заглибленість. Інакше, як іще, якщо не філософською бінарністю, можна пояснити цю двоїстість об’єкта її вивчення? З одного боку філологія – це суха й жорстко регламентована лінгвістика, що вивчає закони побутування мови: стилістика, синтаксис, фонетика, комп’ютерна лінгвістика, типологічне й порівняльне мовознавство… Одні ці назви, списані ніби зі сторінок підручника з латини, здатні навіяти жах на найбезстрашніших. А з іншого боку, об’єктом філологічного вивчення є література, один із найзахоплюючих видів мистецтва, бо не є чимось таким, що можна побачити, почути, торкнути… Література – це уявна даність, авторська фантасмагорія, гра тіней, що їх відкидає світ і, водночас, сама окремий дивовижний всесвіт. І от прочитання та інтерпретація найрізноманітніших текстів також те, чим займаються, обклавшись словниками, значно рідше цукерками, філологи.

А ще всім завжди була відома стара істина: філологічні факультети – це осередок вишуканих найрозумніших і найгарніших наречених! Це нічого, що, буває, вони сліпнуть над фоліантами у бібліотеках, у екстатичній нестямі зазубрюють іноземні слова, або готуються до семінару із семасіології. Ніхто так не відбриє нахабу, не зморгнувши оком і не полізши за словом до кишені не навчить нечему! Ніхто, крім них, не оспіває коханого у віршах і прозі, не засліпить інтелектом, не розставить правильні наголоси й акценти!

«Cogito, ergo sum», – а ми, відкинувши всі обвинувачення у штукарстві, міняємо це перше «мислю» на розмовляю, ствердимо «я говорю, значить я існую, живу, дихаю…»

Хай розквітає новітня філологічна думка! Хай поповнюються філологічні ряди молодими, вдумливими й легковажними, гарними й усміхненим пошуковцями! Віват, філологіє!

З НАМИ СМАЧНІШЕ – Французькі тости

tosty-250x250Інгредієнти:

  • хліб тостовий: 4 шматочки
  • яйце: 2 шт.
  • молоко: 2 ст. ложки
  • банан: ½ шт.
  • горіхи: 1 ст. ложка
  • кориця, ванільний цукор, мед

Готуємо так:

Яйця збити з молоком, додати ванільний цукор та корицю. Тостовий хліб розрізати навпіл, обмакнути у яєчну суміш та обсмажити на сковороді. Покласти на тости порізаний банан і полити медом.

ГОРОСКОП НА СЬОГОДНІ (29.03.2016)

Овен  

овен

На початку дня старайся відмовитися від спілкування

з опонентами. Потрібно зосередитися на важливій

цілі і шукати шляхи її досягнення.

Телець

телець

У першій половині дня можуть виникнути складнощі у спілкуванні

з новими партнерами. Не варто підганяти події, навчися

витримці, і хай час розставить все на свої місця.

Близнюки

близнюки

У першій половині дня тобі доведеться боротися з протидією

опонентів. Використовуй пораду керівника, щоб

отримати гарний результат.

Рак

рак

Сьогодні на тебе чекає насичений робочий день. Твій керівник

попросить про особисту послугу. Намагайся тримати свої плани

таємно від колег, щоб заздрісники не ставили перешкод.

Лев

лев

У першій половині дня тобі варто навести порядок на

робочому місці. Ти знайдеш важливий документ,

який давно шукала.

Діва

діва

У першій половині дня на тебе чекає серйозна розмова

з керівником. Обговори свої нові ідеї, щоб

знайти спосіб їх реалізації.

Терези

терези

У першій половині дня ти зіткнешся з перешкодами

з боку опонентів. Не варто конфліктувати,

інакше зіпсуєш свою репутацію.

Скорпіон

скорпіон

У першій половині дня на тебе чекає важлива розмова

з партнерами. Використовуй свою жіночу

чарівність, щоб досягти цілей.

Стрілець

стрілець

У першій половині дня тобі доведеться боротися за справедливість.

Намагайся не втручатися в плітки та інтриги колективу. У твоєму

оточенні є вороже налаштована людина, будь уважніше.

Козеріг

козеріг

У першій половині дня тобі варто зайнятися вирішенням

юридичних питань. Тобі надасть підтримку

впливова людина з минулого.

Водолій

водолій

Цей день буде конфліктним і стресовим

для тебе.Керівник може

розкритикувати твої дії.

Риби

риби

У першій половині дня ти отримаєш інформацію про

плани керівника. Не варто панікувати

і робити необдумані кроки.

Самовдосконалення: Щастя…

hmVEZYp3euQ

Щастя – у випадково куплених шмотках на акції; в теплій погоді; коли худнеш і купуєш штани на розмір менше; коли в переповненому вагоні метро відшукуєш місце, щоб присісти; коли перехожі тицяють пальцем і кажуть, що красива; коли нарешті отримуєш повідомлення і забираєш посилку з річчю з-за кордону; коли розумієш, що скоро літо; коли тримаєш за руку кохану людину; коли вдома завжди є кава; коли бачишся з другом, який живе в іншій країні і нарешті приїжджає.
Щастя – в мак сніданку з друзями; коли вдихаєш запах нової книги; коли розумієш, що попереду вихідні; коли вибираєш парфуми; коли заходиш у відділ чоловічого одягу; коли йдеш на рок-концерт і потрапляєш в слем; коли гуляєш ввечері по місту; коли усміхається мама; коли знаходиш нову класну групу, закачуєш всі її альбоми та заслухуєш до дірок; коли приймаєш ранковий душ; коли фарба для волосся лягає рівно; коли автобус приходить в той момент, коли ти підійшов до зупинки; коли їдеш з гори на велосипеді; коли клас дружний; коли сидиш на поетвечорі на квартирнику де-небудь на околиці і в Щастя – у випадково куплених шмотках на акції; в теплій погоді; коли худнеш і купуєш штани на розмір менше; коли в переповненому вагоні метро відшукуєш місце, щоб присісти; коли перехожі тицяють пальцем і кажуть, що красива; коли нарешті отримуєш повідомлення і забираєш посилку з річчю з-за кордону; коли розумієш, що скоро літо; коли тримаєш за руку кохану людину; коли вдома завжди є кава; коли бачишся з другом, який живе в іншій країні і нарешті приїжджає.

Щастя – воно в дрібницях.
Тільки ми не помічаємо.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!