З роками змінюються формати конкурсу та місця його проведення, долучаються нові учасники, але незмінно залишається конкурсом №1 у рейтингу вокальних творчих змагань серед школярів нашого краю конкурс «Юні голоси». 25 рік поспіль у Володимирі проходить цей конкурс молодих виконавців. Його організатором як і в попередні роки виступає Центр позашкільної освіти.

Мета цього вокального конкурсу – виявлення талановитої молоді і сприяння її духовного зростання, збереження та популяризація любові до вокального мистецтва.

Цьогоріч 32 учасника взяли учать у цьому пісенно-академічному марафоні. Діти своїм особливим музичним репертуаром дарували всім присутнім надзвичайну насолоду від прекрасного. До фінальної частини конкурсу пройшло 23 учасника соліста і два ансамблі.

У вокальному конкурсі не відчувалось атмосфери запеклої боротьби, а, навпаки, мелодії музичних інструментів та спів конкурсантів надихав не тільки членів журі.

Навчання співу – це складний і довготривалий процес, що потребує значних зусиль і повного включення творчого потенціалу як самих юних співаків, так і їх викладачів.

Міський музичний конкурс «Юні голоси» щороку дарує не тільки досвід конкурсантам, гарний настрій та естетичне задоволення присутнім, а й піклується про продовження життя вокального мистецтва на Володимирщині.

 

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!