На сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти на пробне ЗНО зареєструвалося більше 18 тисяч учасників, зокрема, 4500 волинян. Про це повідомила під час прес-конференції в Луцьку директор Львівського центру Лариса Середяк, – ідеться на сайті ВРД НТКУ.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання відтворює процедуру основної сесії, що відбудеться у травні-червні. Зокрема, дає можливість майбутнім абітурієнтам  ліпше  підготуватися до тестування,  визначити час для вирішення завдань і налаштуватися психологічно. Пробне тестування з української мови і літератури відбудеться 2 квітня, а 9 – з усіх інших предметів.

Аби дізнатися про пункти тестування, його учасникам-волинянам потрібно зайти у розділ «особистий кабінет» на сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти і видрукувати своє запрошення.

Вхід у пункт тестування триватиме з 10 години 15 хвилин до 10.50. У кожному пункті пробного тестування буде лікар, або медична сестра. Правопорядок забезпечуватимуть працівники поліції. Не буде лише співробітників Державної служби охорони з металошукачем.

Окрім того, Лариса Середяк на прес-конференції в Луцьку наголосила, що 18 березня завершилася реєстрація на участь у ЗНО. Для окремих категорій учасників, зокрема, жителів тимчасово окупованих територій, а також тих, хто перебуває під вартою, реєстрація продовжена до 20 травня.

Додаткова сесія ЗНО триватиме з 14 червня по 4 липня. Для участі у ній потрібно подати заяву і довідку, що підтверджує поважну причину відсутності на основній сесії. Однак, той, хто не зможе скласти ЗНО і під час додаткової сесії, буде у вересні у школі здавати державну підсумкову атестацію. І аж тоді отримає атестат.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!