На реконструкцію майна для облаштування майбутніх квартир для прикордонників Володимира-Волинського з держбюджету виділять 500 тисяч гривень. Про це повідомляє Урядовий портал.

Зокрема, це відбудеться в рамках програми «Будівництво (придбання) житла для військовослужбовців Державної прикордонної служби України» на 2016 рік». За ці кошти під житло для військових планують переобладнати будівлю відділу прикордонної служби «Коритниця», що розміщується на вулиці Прикордонній, 2, у селі Коритниця Волинської області.

«Виділити кошти на реконструкцію будівлі відділу прикордонної служби «Коритниця» Львівського прикордонного загону під житло (7 квартир) на вулиці Прикордонній, 2, у селі Коритниця Володимир-Волинського району (500 тисяч гривень)» – зазначається у розпорядженні Кабміну.

Нагадаємо, що більше восьми мільйонів гривень виділено Кабміном на добудову у Володимирі-Волинському 44-квартирного будинку що по вулиці Академіка Глушкова та переобладнання під 4-квартирний будинок приміщення колишнього медпункту бригади. Прогнозують що ордери на ці квартири вручатиме сам Президент Петро Порошенко у вересні цього року.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!