Новини до кави

В Україні суддею зможе стати навіть юрист?

У результаті проведення судової реформи доступ до професії судді матиме будь-який фаховий юрист.

Бідність українців провокує їх на злочини

Голова Національної поліції Хатія Деканоїдзе заявила, що в Україні відбувається ріст злочинності, однак він не є таким стрімким, як це було ще шість місяців тому.

В Україні більше не буде автомобілів на газу

Економити на паливі власникам авто за рахунок газу не вийде – тепер встановити газовий балон на авто стане складніше. Власникам японських або китайських авто доведеться писати листи в Китай і Японію.

Пленер володимирських художників: натхнення пригорщами черпали зі Світязя

Мабуть, уже давно всі звикли до того, що у будь-якому куточку нашого старовинного міста можна зустріти людину з мольбертом, адже 15 років поспіль початок літа, окрім інших подій, знаменувався пленером художників.

Львівське сміття ночами завозять на сміттєзвалище у Луцьку

Сміття, яке збирають на вулицях Львова, після Грибовицької трагедії вивозять по всій Україні. Уже декілька днів, як самоскиди з сусідньої області прямують на Волинь – до луцького полігону твердих побутових відходів, – повідомляють «Волинські новини».

Театр аматорів «Різнобарв´я» запрошує!

14 червня о 17.30 в культурно-мистецькому центрі театр аматорів «Різнобарв´я» презентуватиме програму «Підступність і кохання по-українськи

Як відрізнити шахрая від волонтера?

Військові просять громадян остерігатися псевдоволонтерів і радять співпрацювати з уже відомими волонтерськими групами.

У Володимирі серед лідерів учнівського самоврядування обрали суперлідера!

14 червня у Центрі позашкільної освіти пройшов зліт лідерів учнівського самоврядування. На зустріч, яка за кілька років уже стала традиційною, зібралися лідери учнівського самоврядування з усіх шкіл міста. Школярі-активісти зійшлися задля того, аби обговорити все зроблене за рік, плани на майбутнє та обрати найкращого з лідерів, іншими словами – лідера з лідерів.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити коментар

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: