Цьогоріч наше славетне місто відзначало свою 1028 річницю. Це перший рік, коли, в умовах фактично неоголошеної війни, у Володимирі-Волинському два дні поспіль святкують уродини міста. Чимало дискусій велося напередодні святкування, щодо доцільності проведення розважальних заходів у такий час, проте, на саме свято прийшло чимало городян та гостей міста. Навіть дводенна виснажлива спека не завадила ні дорослим, ні юним та малим відсвяткувати День народження рідного міста.

Отож, розпочалося святкування у суботу 30 липня, а завершилося у неділю, в останній день липня. Під час святкування на кожній локації стояли скриньки для благодійних пожертв. Так володимирчани та гості міста збирали кошти на лікування дружин учасників АТО Олени Мовчан та Надії Фісаюк. Забігаючи наперед, скажемо, що у ході святкування міська громада та гості міста кинули до благодійних скриньок 4322,75 грн. та 20 польських злотих, а саме: під час молодіжного танцювального фестивалю – 140,75 грн., каякінгу по річці Лузі – 115 грн.
турніру по міні-футболу – 238 грн., автослалому – 1273 грн., виставки собак – 140 грн., дитячого свята – 254 грн.,
виступи з баггі – 200 грн., “Володимирського Узвозу” – 1962 грн. і 20 злотих. Кошти будуть передані особисто майору Фісаюку та капітану Мовчану.

У неділю у Володимирі-Волинському зустрічали гостей – делегації з міст побратимів, гості з-за кордону, представники влади, очільники сусідніх міст.

Близько опівдня до обеліска Слави та до дошки пам’яті загиблих в АТО живі квіти поклали представники міської та районної влади, святі отці, гості міста та представники громадськості. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять про тих, хто загинув, захищаючи суверенітет та цілісність нашої держави.

Одразу ж на площі міський голова Петро Саганюк дав старт усім, хто зібрався того дня на патріотичний святковий велопробіг вулицями міста.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!