Ще здавна люди помічали, що ім’я впливає на долю і грає важливу роль в становленні характеру. Тому, одразу після народження дитини, батьки довго та прискіпливо вибирали їй ім’я.

Дехто називав своїх чад іменем святого великомученика, якщо вони народилися у дні їх вшанування. Однак з часом почали з’являтися нові імена, так би мовити, іншомовного походження. На зміну Галинкам та Михайликам прийшли Дорота, Леон, Ельвіра…

За інформацією Володимир-Волинського міського відділу ДРАЦС у минулому році найпопулярнішими іменами серед хлопчиків були Артем, Матвій, Арсен, Давид, Назар, Тимофій, Станіслав, Олександр та Роман. Серед дівчаток переважали такі імена як Ангеліна, Вікторія, Софія, Вероніка, Мілена, Єва, Злата, Анна, Діана.

Поряд з тим батьки вишукували й нетрадиційні для українського середовища імена для своїх дітей. Тому серед володимирських діток є хлопчики, яких нарекли Левом, Тимуром, Германом та Рінатом.

Чомусь до рідковживаних віднесли Михайла, Юрія, Валентина, Остапа та Всеволода. Рідко тепер називають своїх донечок такими іменами як Ніна, Валентина,Валерія, Марія. Зате на їх місце прийшли Аделіна, Ізабелла, Андріана, Марта, Кіра, Аліса та Еліна.

Не пройшла в Україні мода на шлюби з іноземцями. За минулий рік таких було зареєстровано 19. Здебільшого наші дівчата привозили собі принципів закордонних з Польщі, Росії та Білорусі. Хоча по одному шлюбі зареєстровано із болгарином, німцем та таджиком.

Не за горами День Валентина. Бували роки, що саме на День закоханих припадало по декілька шлюбів. Цього року на цей день припадає лише дві реєстрації. Значить в дива Святого Валентина володимирська молодь все таки ще вірить.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!