На Волині планують доповнити програму забезпечення військових частин, внісши у перелік військових частин, які підтримуватимуться матеріально з обласного бюджету, новостворений зенітно-ракетний полк, що дислокується у Володимирі-Волинському. Про це йшлося під час засідання постійної комісії облради з питань бюджету, фінансів та цінової політики 31 січня, – повідомляють “Волинські новини”.

Депутати розглянули проект змін до програми матеріально-технічного забезпечення військових частин (установ) та підрозділів правоохоронних органів, проведення заходів територіальної оборони та комплектування військових частин, мобілізації та мобілізаційної підготовки в області на 2016 – 2020 роки.

На поліпшення матеріально-технічного забезпечення військових частин польова пошта В0259, А3186, А4554, А0959, А2466, 1141, 9971, роти патрульної служби особливого призначення «Світязь» Головного управління Національної поліції, Управління Служби безпеки України в області пропонували передбачити 15,18 мільйона гривень.

Голова Волинської ОДА Володимир Гунчик пропонував зняти питання з розгляду і винести на розгляд після підготовки в іншій редакції. З його слів, на території області з’явився зенітно-ракетний полк, що розташовуватиметься на території 14-ї ОМБ у Володимирі-Волинському. Цей полк наразі не був передбачений у програмі. Отже, передбачили зміни та доповнення в частині збільшення кількості військових частин, яким надаватимуть матеріальну допомогу з обласного бюджету. Загальну суму фінансування програми (43,88 мільйона гривень) не змінюватимуть.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!