Презентація програми  «Приступаючи до справи»,  за підтримки Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні, що фінансується Державним департаментом, відбулася вчора у Володимир-Волинському міськрайонному центрі зайнятості.

Її партнерами є організації PH International, «Волинські перспективи» та Державна служба зайнятості. Програма передбачає ряд безкоштовних тренінгових курсів для молодих початківців, котрі планують розпочати власну справу і розглядають самозайнятість з кризової ситуаці. А її метою є надання навчальної допомоги молодим підприємцям-початківцям.

На курсах навчатимуть основам ділової англійської мови і знанням та навичками, що стануть у нагоді на сучасному високотехнологічному ринку праці і послуг.

 На презентацію були запрошені відібрані учасники проекту та представники місцевого  бізнесу, які завітали для того, аби поділитися власним досвідом. Зокрема, Наталія Любімцева, Тетяна Пагуба, Ольга Рябець та представники ТзОВ ВТП «Фенікс».

Менеджер та координатор проекту ГО «Волинські перспективи» Наталія Литвина, яка представляла програму, розповіла, що заняття відбуватимуться три рази на тиждень у Луцьку, Ковелі та Володимирі-Волинському, а також у Харкові.  І запросила на них не тільки учасників, а й підприємців. Навчання проводитимуться до серпня, після чого надаватимуться консультації її учасникам. Крім того, зауважила, що п’ятеро відібраних претендентів, які пройшли дводенне навчання, мають можливість отримати по 20 тисяч гривень на закупівлю обладнання для самозайнятості. Це грантові кошти, які не потрібно буде повертати.

Спеціаліст центру зайнятості Ірина Єфімчук зауважила, що на базі центру діє програма, за допомогою якої можна отримати одноразову допомогу для відкриття власної справи. Для цього потрібні бізнес-план, ідея і бажання. І запросила до співпраці усіх бажаючих.

Підприємець Тетяна Пагуба розповіла як можна захоплення перетворити на бізнес. І додала, що результат залежить від самого, а ще  порадила молодими початківцям зважати на фінансову грамотність. Власним досвідом поділились Ольга Рябець та Наталія Любімцева, а також представники ТзОВ ВТП «Фенікс».

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!