У Луцьку затримали жительку Горлівки, чоловік якої воює за ДНР, а дочка вчиться у сепаратистській військовій академії.

27 лютого, близько 3 години ночі, самооборонівці, перевіряючи Луцький залізничний вокзал замітили жінку, яка почала ховатися, коли побачила людей у формі, – про це повідомляє інтернет-видання “Волинь24”.

Як виявилося пізніше, жінка 2 дні тому відправилася з Горлівки до Володимира-Волинського, ніби для того, щоб влаштуватися на роботу.

Також жінка розповіла, що має двоє дітей, яких залишила на свекра зі свекрухою. Чоловік затриманої воює за так звану ДНР, а старша дочка вчиться у військовій академії в Донецьку.

Жінка поводилася дуже дивно, плуталася в тому, що розповідала. За її словами, вона виїхала з Горлівки вже 2 роки тому. Перед затриманням вже працювала 2 тижні в одній з перукарень Володимира-Волинського. Потім, “заробила грошей” і поїхала додому, і навіть встигла відвідати Росію, де в неї багато родичів.

Слід зазначити, що у Володимирі-Волинському дислокується 14 ОМБР.

З розмови було зрозуміло, що жінка має зовсім не проукраїнські погляди.

Представники “Самооборони” для перевірки вирішили доставити жінку до Управління СБУ у Волинській області. Почувши це, вона помітно занервувала.

Коли ж самооборонівці приїхали до СБУ, то черовий через закриті двері сказав, що вночі перевіряти ніхто не буде.

Оскільки затримувати жінку більше ніж на 3 години не було права, то близько 6 години її відпустили.

Слід зауважити, що при собі жінка не мала ніяких документів тимчасово переселеної особи, перепусток. Пояснити як вона проходила блокпости не змогла.