Щотижнева апаратна нарада, яка відбулася 22 травня  у Володимир-Волинській районній державній адміністрації, розпочалася  зі  звіту начальника відділу освіти, молоді та спорту Оксани Бігун щодо виконання Програми «Шкільний автобус».

Із виступу стало відомо, що послугами довезення до місць навчання користується 30 % учнів та 3 % учителя, яких доставляють до 16 навчальних закладів.  Зокрема, по Березовичівському напрямку довозять 54 учня, по Микуличівському – 61, по Хмелівківському – 53, по Суходільському – 56. Всього  – 276 учнів та 22 учителя.

Окрім 5 шкільних автобусів, послуги з перевезення надають місцеві перевізники, зокрема АТП- 10707.  На 2017 рік заплановано використати  із районного бюджету на утримання шкільних автобусів 357 тисяч гривень та 265 тисяч гривень – на заробітну плату водіям. В районі немає відповідальних за супроводження дітей до шкіл, тому розробляється змінний графік із числа вчителів.

Поряд з тим, начальник освітян коротенько повідомила про оздоровлення дітей, яке розпочнеться спершу у пришкільних таборах, а пізніше – в санаторіях та таборах відпочинку на Світязі, на що виділено із бюджету 198 тисяч гривень.

На завершення  голова РДА Наталія Василець дала завдання Оксані Бігун підготувати на наступну нараду звіт про зліт «Юний патріот», в якому брали участь представники усіх навчальних закладів району.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!