22 травня об 11.00 на площі Героїв відбулися поминальні заходи з нагоди третьої річниці пам’яті володимир-волинців, які загинули в ході проведення АТО на сході України.

Щоб пом’янути загиблих героїв-володимирчан, біля символічної Дошки пам’яті зібралися рідні та близькі загиблих, представники міської та районної влади, духовенство та громадськість міста, – пише Район.Володимир-Волинський.

Після поминальної панахиди, які відслужили святі отці, до слова запросили представника 14-ї ОМБр, вдову загиблого героя, голову громадської організації «Волинські берегині» Ірину Цигикал.

Жінка під час свого виступу наголосила, що навіть після кількох літ, що минули, важко змиритися кожній родині з пекучим болем втрат.

– Ми не повинні звикати до страшного слова війна, перестати здригатися від цього слова.. , – наголосила вдова. – Ми повинні завжди пам’ятати, що в нашій країні триває страшна, неоголошена війна на якій постійно гинуть чиїсь сини, чоловіки, батьки…

Дуже розчулив присутніх вірш « Ваш син герой…» у виконанні учасниці молодіжного театру «Відродження».

Пізніше до портретів загиблих лягли квіти – від рідних, від представників влади та духовенства, школярів міста та громадськості.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!