03 липня напередодні позачергової сесії Володимир-Волинської міської ради відбулося засідання земельної депутатської комісії, на розгляд якої виносилося два питання, одне із яких – погодження містобудівної документації.
В проекті вищезгаданого рішення окремим рядком стояло питання надання дозволу на розробку проекту детального планування території в районі Цинкаловського-Озерна-Шевченка для влаштування під’їздів до власних земельних ділянок та будівництва і обслуговування складських приміщень по вулиці Т.Шевченка, 11 а. Якщо сказати доступніше – складів магазину «ПанБуд». Власник земельних ділянок Ю.Собчак.
На засідання прибув представник вулиці Цинкаловського зі зверненням мешканців вулиць, які не згідні із будівництвом дороги, оскільки їхні будинки зазнають руйнації. На це у депутата Руслана Мороза виникло запитання, звідки представник володіє інформацією про будівництво дороги, адже про це жодним словом у проекті рішення не сказано. Тому звернувся до головного архітектора міста Тараса Киби щодо роз’яснень.
Як пояснив архітектор, ніякої дороги там будуватися не буде. Натомість, для влаштування під’їздів до складських приміщень, які знаходяться на вулиці Тараса Шевченка, 11а, законодавство вимагає розробити проект детального планування території. Депутатів здивувало те, що в проекті документу зазначено чомусь аж три вулиці при тому, що складські приміщення розташовані за однією адресою. Присутній депутат Ярослав Жук для зняття напруги порекомендував внести зміни в даний пункт рішення, викинувши із тексту вулицю Цинкаловського. Депутат Руслан Мороз пішов далі та запропонував викинути із тексту ще й вулицю Озерну, оскільки під’їзд до складських приміщень протрібно облаштовувати від вулиці Шевченка. Депутат Сергій Радкевич зазначив, що під’їзд потрібно до ЖЕК. Це передбачено в договорі купівлі-продажу земельних ділянок для будівництва і обслуговування складських приміщень по вулиці Т.Шевченка, 11 а, який надав депутатам для ознайомлення. Тільки чому житлова контора залишилася без заїзду, яким користувалася десятки років, для присутніх залишилося таємницею. Звучало багато припущень, одне із яких – продали цей кдапоть землі на аукціоні. Зважаючи на це, голова комісії Григорій Цаль-Цалко звернувся до депутата Сергія Радкевича прокоментувати неординарну ситуацію, на що Сергій Леонідович вкотре зіслався на договір, в якому стоять підписи покупця та продавця. Як мовиться, усі претензії до них. При тому запевнив, що власник придбаних на аукціоні земельних ділянок Ю.Собчак власним коштом зробить заїзд до ЖЕК. Тільки для цього потрібно погодити містобудівну документацію. А щодо вулиці Озерної, то вона дотична до стіни складських будівель, тому й вказана в проекті рішення, як того вимагає містобудівне законодавство.
Суперечок вистачило на три години. Кожний намагався відстоювати свою точку зору. Проте насамкінець Руслан Мороз, заручившись голосами більшості присутніх, запропонував проект рішення в наступній редакції: надати дозвіл на розроблення проекту детального планування території в районі Тараса Шевченка для влаштування під’їзду до ЖЕК №1, вул.Т.Шевченка,11.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!