Після невдалої спроби «протягнути» вирішення шкурного питання на черговій сесії Володимир-Волинської міської ради, яка нещодавно відбулася, голова фракції «УКРОП«, депутат міської ради Сергій Радкевич із групою підтримки зініціював позачергову сесію, яка відбудеться 04 липня.
Питання, що виноситься на сесію, являє неабиякий інтерес для розвитку власного бізнесу вищезгаданого депутата, оскільки він лобіює виділення земельної ділянки на підставну особу в районі заболоченої місцевості, що межує із вулицею Цинкаловського та Шевченка, для будівництва об’їзної дороги до магазину «ПанБуд». У випадку прийняття вдалого рішення, для підприємця зникне проблема проходження багатотоннажок з будівельним товаром практично центром міста.
Поряд з тим жителі, які проживають поруч території земельної ділянки, де хоче збудувати дорогу «правдолюб» та «патріот» Радкевич, категорично налаштовані бойкотувати позачергове зібрання міських обранців. Тому про розвиток подій читайте у наступних дописах. Буде цікаво…

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!