Традиційно, після оперативки, 04 липня Володимир-Волинський міський голова Петро Саганюк зустрівся із представниками ЗМІ та люб’язно погодився надати відповіді на їх запитання. Перш за все, цікавила тема приїзду голови Волинської ОДА, на що Петро Данилович зазначив, що незабаром повертаються зі Сходу військові, яким потрібно забезпечити гідні умови перебування в частині. В рамках підготовки до зустрічі, губернатором дано ряд доручень у уплані надання шефської допомоги, тому мета його приїзду- перевірити стан їх виконання.
Цікавило питання зарубіжних делегацій, які прибудуть на День міста Володимира-Волинського, на що Петро Данилович повідомив, що планується візит керівництва з художніми колективами із міст-побратимів Хрубешова, Кенштина, Ленчиці сусідньої Польщі та із німецького Цвікау.
У центрі міста на вулиці Драгоманова стоїть колишня школа, яка є пам’яткою архітектури і культури місцевого значення. Нині вона не використовується та зазнає поступової руйнації. Тому журналістів цікавила її подальша доля. Міський голова на це зауважив, що дано доручення щодо розробки проектно-кошторисної документації на проведення ремонтних робіт. Попередньо планувалося розмістити художню школу, проте є певні нюанси. Є надія, як зауважив Петро Данилович, що на це приміщення знайдеться покупець, який би відкрив офісний центр.
Вже довгий час перебуває на експертизі проект ІІІ карти сміттєзвалища, на будівництво якого планується витратити 12 мільйонів гривень. Проте початок робіт затягнувся через бюрократичну систему проведення експертизи у Києві. Нещодавно змінами до законодавства дещо спростили дозвільні документи на будівництво, однак поки що питання по сміттєзвалищу залишається відкритим.
У місті ще рік тому виношували ідею відкриття реабілітаційного центру для дітей. Вже й приміщення підшукано, однак чомусь питання залишилося на стадії ідеї. А все тому, як зазначив міський голова, немає відповідного фахівця, який би взявся за цей неабиякий шмат роботи. Якщо хтось готовий за це взятися, Петро Данилович цих людей очікує в своєму робочому кабінеті.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!