Позачергова сесія 04 липня, ініційована групою депутатів заради прийняття рішення щодо містобудівної документації, яке погоджувалося на земельній комісії днем раніше, все ж таки не відбулася. Напевно, за усю історію діяльності Володимир-Волинської міської ради, саме ця позачергова сесія побила усі рекорди тривалості.
Робочі місця депутати, які зрідка сиділи в залі, все ж таки позаймали, однак не поспішали реєструватися на своїх персональних моніторах. Тому міський голова Петро Саганюк спершу закликав усіх до порядку та приступити до реєстрації. Натомість депутати не активізувалися. Навпаки, розпочалася жвава дискусія щодо причин відмови в реєстрації, на що Петро Данилович заявив, що сесію закриває. Немає реєстрації – немає сесії.
Дивно інше: ніхто із депутатів навіть не висловив своє обурення подібним. А ось де собака порилася, вдалося таки дізнатися в окремих депутатів. Як виявляється, проект рішення сесії, що погоджувався на земельній депутатській комісії, занав змін. Тобто, текст на комісії прийнято один, а на сесію – поданий в іншій реадакції. Як наголосив один із депутатів, вкотре відбуваються підкилимні домовленості, які заганяють депутатів у глухий кут.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!