Нарада у Володимир-Волинського міського голови, яка відбулася 04 липня, розпочалася зі звітів керівників відділів та управлінь, під час яких Петро Данилович давав відразу ж доручення та вимагав їх виконання. Зокрема, дано доручення провести інвентаризацію земель Міністерства оборони, яке ставить питання щодо їх звільнення від сплати земельного податку. Як наголосив міський голова, ситуація із землею зайшла в глухий кут: житло військових передано на баланс комунальної власності, а земельні ділянки – ні. Тому відразу ж виникає проблема проведення будь-яких ремонтних робіт на комунікаціях, які прокладені під землями військового відомства.
Окрім цього, Петро Саганюк дав завдання своєму першому заступнику Ярославу Матвійчуку та начальнику управління житлово-комунального господарства Віктору Фіщуку приступити до ремонту вулиці Небесної Сотні. Зважаючи на те, що залишаються неосвоєними 21 мільйон гривень, порадив їх розпорядникам не зволікати із проведенням робіт. Не за горами День міста, тому доручено заступникам міського голови та керівникам комунальних служб відповідально віднестися до його підготовки. Місто на своє свято очікує зарубіжні делегації, тому потрібно подбати про їх прийом та проживання. Не до кінця вирішене питання виділення земельних ділянок учасникам АТО, тому міський голова вкотре акцентував увагу першого заступника Ярослава Матвійчука взяти це питання на особистий контроль. Крім того, дано завдання вирішити питання встановлення додатковх камер спостереження, які передбачені програмою «Безпечне місто».
Нарешті погоджена розмітка по вулиці Кровельській, проте, як наголосив керівник дорожників Микола Хільчук, немає чим її наносити.
У п’ятницю 7 липня, в рамках контролю виконання доручень щодо шефської допомоги військовій частині, до Володимира-Волинського планується робочий візит губернатора Володимира Гунчика.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!