На фестивалі, який відбувся у Львові наші володимирчанки сестри Анна та Юлія Акієви отримали гран-прі від оперної діви Наталії Шелепницької. А дівчатка з тріо «Серця трьох», керівником і наставником якого є Людмила Гендис, отримали ГРАН-прі та запрошення від Наталії Шелепницької на запис у професійній студії звукозапису у Києві однієї з пісень, навчання та фото сесію у львівській школі краси «Діас».
У суботу у Львові на центральній Єропейській площі ТВК «Південний» відбувся фестиваль української пісні та народної творчості «Купальська квітка», у якому взяли участь юні співаки з Волині та Львівщини, а також майстрині з Володимира і Нововолинська. Організаторами заходу є рекламно-продюсерський центр «Vinks», директор Людмила Бурбура.
У категорії майстринь наше місто представляли відома лялькарка Оксана Саганюк, майстер по випічці короваїв та різноманітних солодощів Юлія Фесік, умілиця з плетіння виробів із соломи та бісеру Христина Савюк та майстриня по створення одягу Юлія Слюсарук.
До складу журі увійшли народна артистка України, оперна діва та міс світу Наталія Шелепницька, в’єтнамський співак Кханх Тран, директор школи краси ДІАС Ірина Дільна, віце-королева Західної України Тетяна Гропа і судити учасників випала нагоді й мені.
Свято розпочалося з виступу вокального колективу «Коралі». Після чого для усіх заспівала Наталія Шелепницька, а трохи згодом до неї долучився і співак Кхан. Дуетом вони виконали пісню «Чорнобривці».
Першими у співочому конкурсі вийшли на сцену молодші учасники. П’ятирічна володимирчанка Христинка Демчук, дуже сподобалась не тільки глядачам, а й голові журі – пані Наталії Шелепницької. До речі, вона брала участь у районному конкурсі «Битва талантів» і запам’яталась дзвінким голосом і артистичністю. Сестри Анна та Юлія Акієви вразили усіх чуттєвим виконанням пісні «Балада про мальви», яка описує гіркі події сьогодення і біль втрати у нинішній війні. У багатьох глядачів, а також деяких членів журі у ці моменти на очі наверталися сльози. Тріо з села Льотниче «Серця трьох» зачарувало оперну діву акапельним співом. Львівська красуня у червоній сукні Наталія Максимова запам’яталась усім виконанням пісні на кримсько-татарській мові. Однак, справжнім відкриттям на святі став виступ володимирчанки Наталії Шамріцької, котра виконала арію «Лаурелі». Вона заспівала оперним голосом, зірвавши бурю аплодисментів.
У результаті, гран-прі фестивалю у молодшій віковій категорії отримали сестри Акієви. Перше місце дісталось Ауріці Федечко з Мостисьок, друге – Христинці Демчук. У старшій категорії перше місце посіла львів’янка Наталія Максимова, друге – Владислава Цицьора з Устилуга. “Дівчатка з тріо «Серця трьох», керівником і наставником якого є Людмила Гендис, отримали ГРАН-прі та запрошення від Наталії Шелепницької на запис у професійній студії звукозапису у Києві однієї з пісень. А також дуетом разом з оперною дівою. Крім того, Ірина Дільна подарувала їм сертифікат на навчання у школі краси ДІАС і фотосесію. Майстер-клас від співачки отримала і Наталія Шамріцька.
Гран-прі голова журі вручила волинській лялькарці Оксані Саганюк. Усі учасники були нагороджені цінними призами і подарунками, а також сертифікатами на придбання товарів у магазині «Єва». Та найцінніший подарунок для усіх – море позитивних емоцій та гарний настрій, з яким повертались додому. Дівчата з тріо всю дорогу співали і ділилися приємними враженнями. Попереду у них – фотосесія у Львові, під час якої будуть забезпечені проживанням і запис у студії звукозапису з Наталією Шелепницкою.

This slideshow requires JavaScript.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!