Розпочався перший заїзд у військово-спортивному таборі «Рейнджер Кемп», організатором якого є керівник військово-патріотичного центру «3 полк» Руслан Бормовий. На сьогодні там зібрались п’ятнадцять юних рейнджерів з Володимира-Волинського, Ковеля, Іванич та Полтави. Серед них одна дівчинка, восьмикласниця ЗОШ №2 Ліза Ольшевська. Каже, у табір потрапила завдяки мамі, котра порадила їй такий вид відпочинку. Школярка зізнається, мали бути ще дівчатка, але у них щось змінилося і не змогли приїхати. Та вона не засмучується і збирається пройти військово-спортивний вишкіл разом з хлопцями і стати справжнім рейнджером.
Табір знаходиться на території військового полігону, територія якого охороняється. Тож батьки можуть бути спокійними, їхні діти – у безпеці. З ними працюватимуть чотири професійні інструктори. Дозвіл на його розташування надало керівництво Оперативного командування «Захід», яке пішло на зустріч організаторам, за що ті щиро вдячні. Оскільки незмінним атрибутами будь-якого табору є намети, з їх придбанням допоміг депутат міської ради Максим Климюк, котрий подарував три шестимістні намети та допоміг з іншими організаторськими питаннями. Задоволені діти вже обжилися у них і готові до нових випробувань, де збираються поєднати приємне з корисним і стати справжніми українськими рейнджерами. До речі, депутат завжди підтримував і продовжує це робити центр «3 полк».Так, завдяки йому арсенал зброї центру поповнився на одну гвинтівку, два автомати та пістолет. А зараз і з наметами допоміг. Зізнається, не може стояти осторонь, коли бачить, наскільки хорошу і важливу справу робить Руслан Бормовий. Тому завжди готовий підтримувати і допомагати.
Про те, як ведеться дітям у «Рейнджер Кемпі»? Які знання отримують? Що вдається, а що ні? Та багато цікавого дізнаєтесь згодом.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!