На нашому сайті було опубліковано опитування «Чого найбільше не вистачає Володимиру-Волинському?» І попри те, що повсюдно чуємо, що Володимир-Волинський є містом європейського зразка, безпечне для проживання, а благоустрій досягає найвищого рівня, проблем у ньому таки вистачає. Про це вказують результати, які залишили 1772 людини.

Рейтинг проблем Володимира-Волинського очолює недостатність робочих місць. За це віддано 420 голосів. Варто додати, що під браком робочих місць люди розуміли ще одну немаловажливу деталь – низькі заробітні плати.
Відразу ж за цією проблемою слідує друга – місту не вистачає нормальних доріг (407 голосів). І це є правдою. Взяти хоча б для прикладу вулицю Ковельську, на якій три рази перекладали асфальт, а розмітки й досі не зроблено. То немає якоїсь схеми чи проекту, то фарби на завезли. Парадокс, не правда? До речі. Наше видання вже неодноразово висвітлювало проблему розмітки пішохідних переходів, яких в місті чорт має. Ніби знаки стоять, а ось на дорозі «зебра» відсутня. Люди на свій страх та ризик перебігають дорогу або чекають обабіч вулиці доти, доки вщухне транспортний потік.
Бракує у Володимирі-Волинському, як виявляється (394 голоси), місць громадського відпочинку. Це навіть не обговорюється, бо окрім парків «Слов’янський», імені Гагаріна та скверу Небесної Сотні, міська влада більше нічого запропонувати не може. І то в цих місцях, окрім лавочок та сміттєвих баків, жодних зручностей для людей катма. Навіть тієї ж безкоштовної вбиральні. Немає дитячих атракціонів, немає облаштованого пляжу для відпочинку влітку. А це все відноситься до громадських місць.
Як виявляється (331 голос), у Володимирі-Волинському не вистачає кваліфікованих керівників. Швидше всього, респонденти ставили наголос на кадрах міської ради, структурних підрозділв виконавчого комітету та установ комунальної сфери. Чого гріха таїти, сороміцька практика призначати мало не з фанфарами, спершу вихваляти, давати нагороди, а потім, розпочавши критикувати, відправляти у відставку, у нас започаткована вже давно. Крім того, потрапити на посаду тієї ж прибиральниці в якесь управління або установу без благословення зверху також неможливо. Про це навіть на базарі говорять.
130 осіб вважає, що у Володимирі-Волиинському не вистачає парковок для автомобілів. Вже років п’ять це питання підіймалося на рівні міської влади, проте й досі далі пустопорожніх розмов справа не рушилася.
55 осіб рахують, що у Володимирі-Волинському не вистачає позашкільних закладів, а 35 вважає, що дитячих майданчиків таки у місті бракує.
Звісно, можливо комусь такі результати не до душі. Але вони є і оприлюднені на сайті. Отже, міській владі ще є над чим працювати. Тут вже одними обіцянками не обійтися. Люди поступово прокидаються від масового гіпнозу та починають не довіряти промовам з високих трибун. То ж пора прислухатися до думок виборців, бо так станеться, що наступні вибори може більшість зі «слугів народу» банально профукати.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!