Уряд разом з аграрними асоціаціями готує земельний меморандум, який визначить правила роботи на вільному ринку землі та умови і час його запуску. Про це AgroPolit.com повідомляє у матеріалі «Земельний меморандум авторства «Гройсман&аграрні асоціації» з посиланням на власні джерела на ринку.
За їхніми даними, підготовка почалася ще 30 червня, після того як стало зрозуміло, що голосів на прийняття закону «Про обіг сільськогосподарських земель» у парламенті до кінця сесії немає. Через це, буцім – то, МВФ погодився відсунути термін прийняття земельного закону на 2018 рік.
Наразі текст меморандуму виписується, але в ньому вже є ключові тези. За даними джерел, підготовку Меморандуму планується завершити на кінець цього тижня. У документі прописуються умови, які ляжуть в основу майбутнього закону. Також в ньому вказано нову дату запуску ринку землі. Але цьому має передувати прийняття законодавчої бази та інфраструктури ринку землі та програми державної підтримки малих та середніх сільськогосподарських виробників.
Коли саме і за яких умов починатиметься земельна «реформа» читайте більше у матеріалі «Земельний меморандум авторства «Гройсман&аграрні асоціації» на AgroPolit.com.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!