13 липня за участі експертів Інституту регіонального розвитку Ірини Сторонянської та Андрія Пелехатого відбувся семінар-тренінг за темою: підготовка, подання та просування проектів Бюджету участі у Володимирі-Волинському.
На зустріч запрошені керівники бюджетних установ, депутати міської ради та громадські активісти. Розпочинаючи тренінг, заступник міського голови Лариса Кулікова наголосила, що бюджетом міста на 2018 рік передбачено 1 мільйон 100 тисяч гривень на бюджет участі. Дані кошти підуть на реалізацію проектів, які подаватимуться представниками громади або депутатами. Завдання міської ради полягає у їх реалізації. Єдиною умовою проектів – реалізація на землях та приміщеннях міської комунальної власності.
Експерт Ірина Сторонянська наголосила на тому, що в природі існують два види проектів – великий та малий, які різняться сумою фінансування. Малий передбачає від 10 до 100 тисяч, а великий – від 100 до 500 тисяч гривень. Автором проекту може бути будь-хто із жителів міста, надавши свій паспорт та довідку про місце реєстрації. Під час подачі малого проекту потрібно заручитися 10 особами, а при поданні великого – 20. Сам же проект подається в електронному варіанті на сайт Володимир-Волинської міської ради або в паперовому до міської ради у відділ економіки. При цьому потрібно докладати копії особистих документів. Розгляд проектів відбувається у 5-ти денний термін та подається на подальше затвердження або ж відхилення до Координаційної ради. Голосування відбувається у двох варіантах : електронному та паперовому шляхом заповнення відповідних анкет в ЦНАП.
Початок прийому проектів з 01 серпня по 1 вересня. До 09 жовтня пройде їх оцінка. Після чого їх виставлятимуть на голосування, яке завершиться 02 листопада. 06 листопада визначать пререможців.
Експерт Андрій Пелехатий запропонував присутнім розділитися на відповідні групи та скласти перелік проектів, які є актуальними для громади. Після чого представники кожної з груп озвучували своє бачення та тему проектів. Якщо хоча б декілька із запропонованих тем було реалізовано, Володиимр-Волинський набув би нового обличчя.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!