Наше видання вже інформувало про те, що на нещодавнє засідання бюджетної комісії Володимир-Волинської міської ради прийшла ініціативна група мешканців вулиць Григорія Косинки та Олексієвського з вимогою завершити асфальтування цих вулиць. Проектно-кошторисна документація виготовлена коштами жителів ще у жовтні 2016 року, а ось ремонтні роботи ніхто не поспішає виконувати. Тож викинувши майже 23 тисячі гривень на документацію, мешканці почали вимагати від керівництва містом виконання своїх обіцянок.
І ось 12 липня, в День вшанування пам’яті апостолів Петра й Павла на вулиці Олексієвського та Косинки прийшло свято. Саме в цей день завершувалися роботи по їх асфальтуванні, виконавцем яких було Луцьке ДПМК. І хоча червону стрічку ніхто не розрізав, проте під занавіс робочого процесу прибув перший заступник міського голови В’ячеслав Матвійчук, котрого зустріли мешканці вулиці та депутат міської ради Леонтій Дмитрук.
Робота, незважаючи на велике свято,кипіла на всю потужність. Техніка гуркотіла, асфальт підвозився, а дорожники – його засипали в механізми та слідкували за його вкладенням. За усім цим процесом спостерігали жителі вулиці, які донедавна просто зневірилися в обіцянках влади.
Розмовляючи із ними, вдалося дізнатися, що їхнє ходіння коридорами та кабінетами Володимир-Волинської міської влади розпочалося ще з 2008 року. Проте того часу в усіх була одна відповідь – немає коштів. І тільки віднедавна, завдяки Податковому кодексу, частина податків, яка йшла до Державного бюджету, залишається у міській казні. Оперуючи додатковими коштами, міська влада розпочала масове асфальтування вулиць міста. Першопочатково визначили ті вулиці, жителі яких виявили бажання долучитися до співфінансування.
Асфальт на вулицях вже є. Залишилося провести вуличне освітлення. Таке побажання озвучили жителі, яке апелювали до представників міської влади.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!