Ця професія для вмілих,
чесних, мудрих і порядних.
Вони справжні знавці діла,
справ не мають другорядних.
Найточніші в світі люди,
на їх думку всі зважають.
Як сказали – так і буде!
Бо бухгалтера всі знають.

16 липня усі бухгалтери нашої країни відзначають своє професійне свято. Зважаючи на це, напередодні почесної професії «цифр та розрахунків» виконавчий комітет Володимир-Волинської міської ради спільно із ФПП “Бізнес-Центром” організували урочистості у культурно-мистецькому центрі, запросивши на них бухгалтерів установ та організацій міста. Приємно відмітити, що порівняно із минулорічними зустрічами, цього року на урочистості прибуло більше півсотні бухгалтерів, які, зважаючи на піднесений настрій, задоволені святковим вітанням та приємно вражені від щиросердечних слів та подяк у свою адресу.
Ведучими свята виступили директор КМЦ Катерина Юрчук та директор ФПП “Бізнес-Центру” Оксана Сапіга, за розробленим сценарієм котрих присутні мали змогу одержати насолоду від музичних вітань, віршованих рядків та ексклюзивного подарунку – відеоролику,в якому вихованці дошкільного закладу садочку «Казка», кожний по-своєму розповідав про те, як він уявляє професію бухгалтера. Цікаві та безпосередні висловлювання малюків упродовж показу відео викликали сміх серед учасників свята.
Заступник міського голови Лариса Кулікова, окрім вітальної промови та щирих побажань усіляких гараздів, вручила десятьом бухгалтерам установ та організацій Володимра-Волинського грамоти, матеріальну винагороду та квіти. До слів привітань долучилася заступник начальника Володимир-Волинської ОДПІ Оксана Левчук.
Але найкращим подарунокм для бухгалтерів були музичні вітання від Рафаеля Касімова, котрий виконав музичні твори на скрипці. Сергій Лященко виконав мелодії на дудуці, а Юрій Бурцан – на гітарі. Вдячними оплесками завершився виступ конкурсантки шоу «Маленькі гіганти» та «Битви талантів» Олександри Животягіної, котра продекламувала вірш, присвячений бухгалтерам.
Більшість урочистостей іноді проходять у дусі монотонності та відчуття якогось вимушеного свята. Але в даному випадку зустріч із бухгалтерами вдалася на славу. За це бухгалтера висловлювали окрему подяку організаторам. А переможець розіграшу лотерей, які розповсюджувалися перед початком святкової зустрічі, мав змогу доповнити інтер’єр свого житла картиною місцевого художника.
Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!