14 липня у приміщенні Володимир-Волинського спортивного клубу «Любарт» відбулася зустріч із юними боксерами, учасниками та призерами чемпіонатів по боксу, ініціатором якої став керівник клубу Володимир Подзізей.
На зустріч запрошені представники міської влади, ПАТ Володимир-Волинської птахофабрики «Курка-Чебатурочка» та інші спонсори, котрі неодноразово надавали матеріальну допомогу клубу у підготовці спортсменів, зокрема боксерів.
Серед вихованців клубу була присутня вихованка клубу «Любарт» Марія Любух, котра зайняла 5-те місце на Чемпіонаті Європи з боксу. Як зазначив у розмові Володимир Подзізей, тренер цього ж клубу Микола Крайнов отримав 2-ге місце на Чемпіонаті Європи з гирьового спорту.
Окрім теплих слів вітань, побажань перемог та спортивних досягнень, представники «Курки Чеботурки» вручили грошові преміїі Марії Любух та майстру спорту міжнародного класу Віктору Смичуку – 8-ми разовому рекордсмену з пауерліфтингу.
«На сьогоднішній день наше невеличке місто виховує спорстменів, котрі беруть участь у турнірах міжнародного рівня. Більше того, вони є конкурентноспроможними на подібного рівня змаганнях», – зауважив в розмові керівник клубу Володимир Подзізей.
Приємно відмітити, що заслугою того, що дівчата – вихованки клубу досягають неабияких спортивних вершин в боксі, є робота тренера Юлії Симко, котра також була присутня на зустрічі.
«Приємно констатувати те, що наша команда здобула перше місце у Волинській області з боксу. Маємо призерів на Чемпіонаті України, є надія, що матимемо їх на Чемпіонаті Європи та світу. Проте для цього потрібно активно працювати», – наголосила в розмові тренер Юлія Симко.
Під завісу приємного спілкування, керівник клубу Володимир Подзізей закликав усіх присутніх юних вихованців «Любарта» приступити до тренування. Як наголосив Володимир, у спортсменів немає відпусток та вихідних. Тому варто усім активно працювати, щоб невдовзі вкотре вітати чергового чемпіона або призера.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!