14 липня відбулося засідання організаційного комітету по святкуванню Дня Володимира-Волинського, на яке запрошувалися відповідальні за підготовку особи та представники громадськості.
Заступник міського голови Лариса Кулікова спершу озвучила основні заходи, які планується провести упродовж дводенного святкування. Згідно програми урочистості розпочнуться із молебеню. Після чого плануються організації круглих столів, на які запрошуються представники делегацій, що прибудуть на свято міста; відкриття майстерні народного умільця Бойка; міжнародний пленер художників у КМЦ; турніри по стрітболу, стрибків у висоту; показові танцювальні виступи; молодіжна дискотека у парку «Слов’янський»; фаєр-шоу; виставка собак на спортивному майданчику ЗОШ №2; 5-годинне дитяче свято із різноманітними конкурсами, виставками та розвагами біля КМЦ; вело та мотопробіг вулицями міста. Родзинкою святкування вже багато років підряд буде Володимирський Узвіз із виставками робіт народних умільців, вітанні золотих, срібних подружніх пар та концернтою програмою. Поряд з тим відбудеться медовий ярмарок. Тобто, програма є надто насиченою та вимагає скрупульозної підготовки.
Зважаючи на це, доповідачем відразу ж запропоновано обговорити технічні питання по кожному розробленому заходу, щоб знати відсоток готовності та проблеми, які виникають під час підготовки. Із короткої інформації видно, що місто на всю потужність готується до свого свята. Якихось проблем, яких неможливо вирішити, немає. Є моменти, які потрібно вирішувати напередодні святкування, а є такі завдання, до вирішення яких вже приступили: підготовка сцени; пошук закладів громадського харчування для обслуговування гостей міста; погодження учасників ярмарки; список художників, які братимуть участь у міжнародному пленері; виготовлення та встановлення святкових біг-бордів; оформлення сцени та узвозу; встановлення біотуалетів в парку та сквері; монтування звукової апаратури; облаштування майданчиків для стрибків у висоту; забезпечення громадського порядку на час святкування та чергування підрозділів служб «трьох цифр».
Отже, через два тижні – 29 та 30 липня Володимир-Волинський святкуватиме своє 1029-річчя. Програма цікава, різностороння та розрахована на різновікову аудиторію. Аби тільки була гарна та сонячна погода.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!