Нещодавно відбулася зустріч в клубі «Любарт». Про це наше видання повідомило днем раніше. І ось в редакцію зателефонував керівник клубу Володимир Подзізей з проханням винести окрему подяку спонсорам , без підтримки яких не зміг би існувати клуб та не вдалося б його вихованцям досягати значних вершин у спорті.
Зокрема, велику вдячність тренерський склад та спортсмени висловлюють депутату Володимир-Волинської міської ради Максиму Климюку, котрий подарував клубу боксерські рукавички та шоломи. Допомагав коштами під час проведення ремонту приміщення клубу.
Досить-таки плідно розвивається співпраця клубу із місцевою птахофабрикою. Адміністрація на чолі із керівником Аліною Сич постійно бере на себе усі витрати на відрядження спортсменів на чемпіонати, турніри та збори. Пропагуючи здоровий спосіб життя, більшість працівників птахофабрики відвідує клуб, приймає участь в тренуваннях з боксу. Свого часу на базі клубу проходила фізична підготовка охоронців птахофабрики.
Якби не спонсорська допомога, як наголосив Володимир Подзізей, спорстмени клубу «Любарт» не досягнули б таких високих результатів в спорті.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!