На Програму «Безпечне місто» Володимир-Волинська міська рада цьогоріч виділила 100 тисяч гривень. Для того, щоб їх освоїти вирішуєтьсся ряд питань, а саме: місця встановлення 20 додаткових відеокамер, підключення їх до мережі живлення та виготовлення проектно-кошторисної документації.
Попередньо відеокамери будуть влаштовані на наступних перехрестях та транспортних розв’язках: перехрестя вулиць Ковельської та Шевченка (площа Героїв); Ковельська – Драгоманова (Дитячий світ); Ковельська – Шухевича (будинок побуту); Ковельська-Хасевича-Княгині Ольги; Ковельська-Глушкова-Поліської Січі.
На вулиці Устилузькій заплановано встановити камери на перехрестях вулиця Степана Бандери; Драгоманова-Козацька (в районі танку); Володимира Великого біля заправки WOG.
На вулиці Луцькій додатково встановлять відеокамери біля автостанції, транспортної розв’язки 20 Липня, Гайдамацька – Василівська; біля дитячого садочка №7; на перехресті вулиці Зимнівської; перехресті вулиць Привокзальна –Олеся.
Поряд з тим передбачено монтаж відеокамер на залізничному вокзалі; перехрестя вулиць Шухевича – П.Орлика; Сагайдачного – Кн.Ольги; Сагайдвачного –Незалежності; на вулиці Зимнівській в районі Шистівської об’їзної дороги; три вузли відеоспостереження в парку «Слов’янський» (вхід та центральна частина; район дитячих майданчиків та мосту через річку Луга; біля джерела).
Монтаж системи відеонагляду проводитиме Луцька фірма «Алерт Ком».

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!