Нещодавно керівником ПТМ «Володимир-Волинськтеплокомуненерго» Сергієм Кобою, котрий очолює дане підприємство із 3 травня, зроблено кардинальний крок – звільнено із займаних посад обох заступників – з паливно-енергетичних ресурсів Ганну Рубанову та економічних питань Оксану Виваль. До речі, про зміни в організації роботи підприємства, яких не минути, директор попередив увесь колектив відразу ж після свого призначення. Поряд з тим дав можливість кожному реалізувати себе на своїй посаді для поступового виведення підприємства із важкого фінансово-економічного становища, в який потрапили тепловики завдяки невиконанні державою своїх зобов’язань.
«Це не перше моє подібне кадрове рішення. Перед цим звільнено головного енергетика. Колишнього керівника Ганну Рубанову мною було прийнято на посаду заступника з паливно-енергетичних ресурсів. Проте після результатів ревізії та вивчення стану економічної, фінансової та організаційної роботи, стало відомо, що на підприємстві не так все добре. На мою думку, заступниками керівника мають бути такі люди, які повинні чітко організувати роботу та відповідати за її виконання. Самі посади до цього змушують. Однак цього не відбулося. Тому після детального вивчення стану справ на підприємстві, дійшов висновку, що ці дві посади просто не потрібні.Тим більше, в нинішньому не надто оптимістичному фінансовому та економічному становищі неможливо дозволити собі утримувати дві посади, без яких можна обійтися. Ті кроки, які проведені Ганною Рубановою та Оксаною Виваль, не дали позитивних зрушень у виведенні підприємства із кризового стану. Більше того, тільки поглибили його.»- зазначив в розмові Сергій Коба.
Що стосується готовності теплового господарства до осінньо-зимового періоду, варто зазначити, що на даний час згідно графіка перевірено 50 відсотків теплотрас. З усіх 19 котелень ступінь готовності 40 відсотків. Вперше за останні декілька років саме влітку розпочалася заготівля дров для котелень із твердим паливом. На часі планується реконструкція котельні під тверде паливо на вулиці Котляревського. Теплове господарство міста, як наголосив Сергій Коба, поступово відходитиме від газової залежності та його високих цін. Тобто, цей ,на разі, процес неминучий. Щодо фінансування господарства, левову частку виділяє міський бюджет. Ймовірно, що тепло та гарячу воду володимирчани одержать вчасно та належної якості.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!