В Україні триває реформа децентралізації, одним із напрямків якої є створення територіальних громад. У Володимир-Волинському районі на сьогодні вже створено 2 таких громади – Зимнівська та Устилузька.
З метою наближення соціальних послуг до клієнтів Володимир-Волинський міськрайоний центр зайнятості також долучився до надання соціальних послуг безпосередньо на території об’єднаних сільських громад.
Тому фахівці Володимир-Волинського МРЦЗ з 14.07.2017 року долучилися до зазначених процесів, і відтепер згідно графіку будуть проводити прийом громадян безпосередньо у приміщенні Зимнівської об’єднаної територіальної громади, за адресою с. Зимне, вул. Монастирська, буд. 27.
Уповноважені представники центру зайнятості на особистому прийомі надають послуги з питань працевлаштування та соціального захисту на випадок безробіття, зокрема:
– інформаційно-консультаційні послуги, в тому числі щодо умов та порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та обліку осіб, які шукають роботу, призначення допомоги по безробіттю та необхідного переліку документів;
– пошук роботи (за наявності доступу до порталу державної служби зайнятості «Труд» та інших сайтів з пошуку роботи);
– резервування часу у спеціалістів центрів зайнятості через сервіс «Електронна черга» (за наявності доступу до Інтернету);
– надання профорієнтаційних послуг, у тому числі, із застосуванням психодіагностичних методик.
Отже, чекаємо всіх бажаючих скористатись послугами центру зайнятості у приміщенні Зимнівської об’єднаної територіальної громади.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!