Обговорення плану проведення фестивалю «Коровай сузір’я» відбулося у середу у залі засідань Володимир-Волинської райдержадміністрації. Про те, яким буде свято, хто братиме у ньому участь, а також де відбуватиметься, говорили члени оргкомітету на чолі з головою райдержадміністрації Наталією Василець.
Одне з питань стосувалось облаштування етномайданчиків, які представлятимуть на фестивалі Устилузька та Зимнівська об’єднані громади. Як зазначила Наталія Володимирівна, кожен із них повинен мати свій сценарій і жити своїм життям. Тож їхнім господарям варто визначитись, чим частуватимуть та розважатимуть гостей.
Свої роботи представлять найкращі майстри та майстрині з вишивки, коровайної випічки, гончарства та інших видів мистецтва міста та району.
На площі традиційно відбудеться ярмарок сільськогосподарської продукції, на який планується запросити відомих виробників не тільки нашого регіону, а й області. Крім того, володимирчани та гості міста матимуть можливість скуштувати смаколики на виїзній торгівлі закладів харчування.
Досить цікавою та насиченою буде програма для дітей. Її сценарій поки обговорюється, але вже відомо, що мають залучити аніматорів, без яких не відбувається жодне дитяче свято.  Чимало розваг придумали організатори для чоловічої половини.  У них справжні козаки зможуть показати  силу та мужність, взявши участь богатирських іграх, у рамках яких передбачені змагання по перетягуванню автомобіля, гирьового виду спорту, метанні ядра тощо.  А також кожен бажаючий матиме можливість долучитися до  майстер-класів, які проводитимуть  народні умільці. Але і це ще не все, бо програма фестивалю передбачає чимало конкурсів та розваг, виступів фольклорних колективів та багато цікавого.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!