В розпорядженні інформаційного агентства «ВолодимирМедіа» перебувають копії документів, поданих колишнім головою міської орагнізації та депутатської фракції «Свобода» у Володимир-Волинській міській раді, нині керівником ПТМ «Володимир-Волинське теплокомуненерго» Сергієм Кобою. Дані документи (заява про вчинення злочину, наказ №431-к від 04.02.2017 року про зняття із посади голови Володимир-Волинської міської організації ВО «Свобода» Сергія Коби, підписаного Тягнибоком) не сумнівні папірці, оскільки в них містяться досить-таки гучні факти, на думку заявника, із ознаками кримінально-карних діянь. За наявності будь-якої інформації щодо розгляду заяви, читачі про це дізнаватимуться із подальших дописів.
Для відом: 4-го лютого Сергій Коба склав повноваження очільника міського осередку та тимчасово призупинив членство в партії. Таке рішення пояснив тим, що не погоджується із наказами обласного осередку “Свободи”. Тим самим, Сергій Анатолійович висловив свою негативну позицію щодо вектору обласного партійного керівництва, його наказів та методів їх донесення.
Однак, Сергій Коба працює й надалі у складі депутатського корпусу Володимир-Волинської міської ради як позапартійний та позафракційний депутат. Окрім цього, очолює бюджетну комісію.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!