24 липня відбулося засідання Володимир-Волинської міської конкурсної комісії з розгляду програм та проектів, розроблених громадськими організаціями стосовно дітей та молоді на 2017 рік.
Питання, що розглядалися, стосувалися регламенту її роботи, конфлікту інтересів членів комісії та допуску конкурсних пропозицій для участі в ІІ етапі конкурсу.
Щодо процедури розгляду та регламенту, питань у членів комісії не викликало. Коли дійшла справа до проектів, у члена комісії Світлани Федонюк виникло запитання щодо молодіжної організації «Реверс», яка підготувала на конкурс три проекти: «Битва талантів», «Військово-патріотичний табір» та «Турбота взамін на любов». Навіщо оголошувати конкурс, коли тільки одна громадська організація подала проекти? А де інші 42 громадських молодіжних формування? Чому їх не залучають до конкурсу? Відповідаючи на це, заступник міського голови Олег Свідерський наголосив, що не організації беруть участь в конкурся, а самі проекти. Щодо їх доступності, варто зазначиити, що повідомлення про конкурс опубліковано на сайті міської ради завчасно і чому ніхто не виявив бажання подати проекти, невідомо. Більше всього тут зіграло те, що після їх впровадження потрібно надати фінансову звітність. Тому не кожний охочий брати на себе відповідальність щодо звіту за бюджетні кошти. Крім того, проекти полягають у співфінансуванні, кошти на які не кожний може віднайти. Проте пані Федонюк це не переконало, і вона під час голосування за допуск трьох проектів до конкурсу, просто утрималася. Така її думка, – заявила пані Світлана.
Член комісії Андрій Гудим запропонував організувати круглий стіл з усіма молодіжними організаціями міста та детально розповісти про існування самого конкурсу. Крім того, порекомендував збільшити термін від опублікування оголошення про конкурс до дня подачі проектів. Це дасть можливість розрекламувати сам конкурс та підняти його на більш високий рівень.
Наступне засідання конкурсної комісії відбудеться 02 серпня.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!