21 липня в рамках міського огляду –конкурсу за зразкове об’єднання співласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів у місті Володимирі-Волинському відбувся другий виїзд комісії по місцю реєстрації ЖБК та ОСББ.
Участь в інспектуванні та оцінюванні взяли керівник ради голів ОСББ міста Григорій Цаль-Цалко, начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва виконкому міської ради Віктор Фіщук, начальник відділення муніципальної дружини Володимир Літвінчук, депутат міської ради Олег Тимосевич та представники місцевих ЗМІ.
Оцінювання відбувалося в наступних номінаціях – «Затишний двір»; «Привабливий будинок», «Енергозберігаючий будинок» та «Охайний під’їзд», де кожний член комісії виставляв відповідні бали. Інспекутванню піддані ОСББ «Мрія» по вулиці Ковельській, 132/1, 132/2, та житлово-будівельні кооперативи «Ювілейний» (Ковельська, 134), «Шевченківський» (Ковельська,138), «Молодіжний» (Сагайдачного,5), «Сєвєр» (Ковельська,142).
Взагальному враження від стану будинків ОСББ та ЖБК задовільний, оскільки для того, щоб привести їх до зразкового вигляду, потрібно неабиякі асигнування. На що усі голови цих житлових об’єднань акцентували увагу та просили допомоги у співфінансуванні. Під час спілкування голови кооперативів та ОСББ склали враження успішних керівників, оскільки згуртувати наволо себе жильців та наводити лад в будинку та навколо нього вартує неабияких зусиль та організаторських здібностей. Завдячуючи їм в заквітчаних дворах будинків є дитячі майданчики, столики та лавочки . Під’їзди оснащені домофонами, вмонтовані енергоощадні лампочки, проведені косметичні ремонти. Проводяться ремонти дахів, утеплення стін. Єдиним основним недоліком практично усюди – відсутність дворового освітлення та запрудженість дворів автомобілями.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!