Майстер виробничого навчання Оваднівського професійного ліцею та одночасно знана майстриня кулінарної майстерності Юлія Фесік, запрошує на навчання випускників 9-х класів, які мають бажання стати справжніми професіоналами у випічки смаколиків за новою європейською технологією.

Кондитерські вироби, які виготовляє пані Юлія, є справжніми шедеврами, оскільки марципанові квіти на тортах нагадують живі, а печива у формі мультиплікаційних героїв дуже полюбляє малеча. Всю цю смакоту замовляють на дитячі свята, весілля, брейк-кави та інші урочистості. Сама ж майстриня має понад десяток різних сертифікатів, які здобула на майстер-класах відомих кулінарів України, і які підтверджують її талант та прагнення пізнавати нове. Крім того,  вона є частим гостем різноманітних виставок, де її продукція користується справжнім попитом. А показником того, що Юлія Фесік – чудовий вчитель, є срібна перемога її учениці-ліцеїстки на міжнародному фестивалі «Бест КукФест» кулінарії та майстерності, який відбувся у Києві у рамках всеукраїнського конкурсу кулінарної майстерності «Волдскілс Україна».

Свої вміння та навики Юлія Фесік постійно удосконалює, та з радістю ділиться усім багажем знань зі студентам, котрі прагнуть освоїти кулінарну майстерність і стати справжніми фахівцями. Тож усі, хто має бажання перейняти її досвід і отримати спеціальність кухаря-кондитера, прохання звертатися до 19 серпня в Оваднівський професійний ліцей. Протягом трьох з половиною років, саме стільки часу триватиме навчання, майстриня навчатиме усім тонкощам кондитерської справи за європейською технологією.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!