Так склалося, що все більше українців виїжджають за кордон у пошуках пристойної роботи і хорошої зарплати. Проте не завжди обіцяні привабливі перспективи хорошого працевлаштування та заробітку бувають гарантовані і приклади, коли заробітчани попадають у рабство, трудове чи, навіть, сексуальне, бувають дуже кричущими.

Зважаючи на це, у Володимир-Волинському міськрайонному центрі зайнятості 26 липня відбувся семінар «Попередження зовнішньої нелегальної трудової міграції та торгівлі людьми»,в рамках кампанії присвяченої Всесвітньому дню боротьби з торгівлею людьми .
Та, якщо раніше, кажучи про рабство і торгівлю людьми, в першу чергу малося на увазі сексуальна експлуатація жінок і підлітків, то зараз на перший план виходить використання людей як безкоштовної робочої сили.
До проведення заходу були запрошені волонтери благодійного фонду «Преображення», Чернишов Олександр та його дружина Тетяна, які і ознайомили учасників з основами законодавства України у сфері працевлаштування за кордоном, наслідками зовнішньої нелегальної трудової міграції, перевагами легального працевлаштування, правовим захистом громадян, які перебувають за кордоном.
Також безробітні переглянули документальний фільм, у якому відображені реальні життєві історії наших співгромадян, для яких пошуки великих заробітків за кордоном обернулися справжньою трагедією.
На завершення, Олександр звернув увагу слухачів на основних критеріях визначення пропозицій нелегальної роботи за кордоном та її негативних наслідків та розповів, що потрібно знати, щоб не потрапити у трудове чи сексуальне рабство.
Такі семінари допомагають людям отримати повну інформацію про роботу за кордоном, знати, в які організації звертатися, щоб не постраждати від торгівлі людьми.

Директор-голова комісії
з ліквідації юридичної особи Н. Уколова

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!