27 липня відбулося засідання колегії Володимир-Волинської РДА, на яке виносилося ряд питань, зокрема виконання Програми економічного і соціального розвитку району та Програми розвитку футболу, виконання бюджету за І півріччя, робота зі зверненнями громадян та кадрова робота, а також слухалося пианння роботи виконавчого комітету Галинівської сілдьської ради.
Щодо економічного та соціального розвитку, Програма є досить обширною і хід її виконання доповідач Катерина Підгурець побудувала за напрямками та блоками. Є певні досягнення, зокрема, в обсязі реалізованої продукції, залучених капітальних вкладень, росту заробітної плати, виконанні бюджетних показників та реалізації худоби на забій. Поряд з тим, є ряд проблем, а саме: зменшення обсягу прямих іноземних інвестицій на 2,6 % та чисельності штаних працівників на 1606 осіб в основному за рахунок переходу птахофабрики на облік в «Офіс великих платників податків».
Що стосується виконання бюджету району, начальник фінансового управління Олена Бондарук наголосила на ряду недоліках, які спостерігаються в сільських бджетах: невиконання прогнозних показників за відповідними податками; невчасне використання коштів та низька відвідуваність дитячих садочків. Поряд з тим, порекомендувала переглянути наповненість класів в школах та мережу гуртків Будинку школяра.
На завершення колегії заслухано доповідь Галинівського сільського голови Івана Юрика, котрий подав аналіз роботи органу місцевого самоврядування. Голова РДА Наталія Василець порекомендувала усім сільським головам з метою наповнення бюджетів та пошуку фінансових резервів провести інвентаризацію земель та переглянути договори оренди.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!