27 липня у приміщенні культурно-мистецького центру Володимира-Волинського відбувся круглий стіл на тему: «Володимир, яким ми його пам’ятаємо. Людські долі», організований працівниками заповіднику «Стародавній Володимир» за сприянням міської влади. На зустріч запрошені старожили міста, за розповідями яких місцевим телебаченням був відзнятий фільм.
Привітати присутніх прибула заступник міського голови Лариса Кулікова. Директор заповіднику Володимир Пикалюк розповів про прект «Володимир, яким ми його пам’ятаємо», який спершу віднайшов своє місце у збірнику. Проте упродовж трьох останніх років, під час збору спогадів про місто, люди розповідали про своє життя, свої долі, які тісно перепліталися із долею Володимира-Волинського. Тому відразу ж виникло бажання цей проект розширити додатковими матеріалами та відзняти фільм, який залишиться в історії міста назавжди.
Після цього для запрошених було продемонстровано фільм, в яккму кожний оповідач ділився своїми враженнями від міста, його поступового оновлення та розбудови. Крім цього, з екрана линули спогади людей про те, що їм довелося пережити у роки примусового переселення, роки війни та післявоєнної відбудови.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!