Вперше навостворена Володимир-Волинська військова частина А-2892 (ЗРП) взяла  участь у контрольно льотних випробуваннях зенітних керованих ракет середньої дальності, які проходили на тимчасовому майданчику “Ягорлик”, що на Херсонщині. 

У ході навчань загалом  було здійснено 23 постріли зенітними ракетними комплексами «Бук-М1» та «С-300» по 11 безпілотних літальних апаратах типу ВР-3 “Рейс” та визначених повітряних точкових координатах. Крім того, підрозділи Сухопутних військ провели понад 20 пусків із зенітно-ракетних комплексів “Оса”. У  навчаннях взяли участь півтори тисячі  військовослужбовців та майже півтисячі одиниць бойової техніки.

 За словами командира зенітно-ракетного полку полковника Костянтина Заіченка,  наші військовослужбовці у навчаннях застосовували зенітно-ракетний коплекс “Оса”. Попри те, що частина є новою, бійці показали досить хороші результати, впоравшись з поставленою задачею. Вони єдині з усіх учасників навчань, які застосовували такі ж самі системи озброєння, збили мішень  – реактивний безпілотник. 

У період проведення батарейних тактичних навчань особовий склад військової частини А-2892 здав здав заліки щодо допуску на проведення стрільб та показав високу злагодженість батарейних обслуг з проведенням тактичних навчань з бойовою стрільбою з оцінкою “добре”. З метою покращення морально-психологічного стану та заохочення кращим військовослужбовців, а також за сумлінне виконання службових обов’язків, бездоганну військову дисципліну у період навчань командир Костянтин Заіченко вручив бійцям, які найкраще проявили себе у них, грамоти та подякував за службу. Грошовою винагородою відзначена  4 зенітно ракетна обслуга 1 зенітної ракетної батареї 1 зенітного ракетного дивізіону, начальником якої є лейтенант Валерій Пойда.

Протоієрей Юрій Здебський привітав зенітників з хорошими результатами у навчаннях, та побажав їм Божої благодаті і подальших успіхів у виконанні нових завдань. Як зазначив командир частини, за кілька днів бійці зенітно-ракетного полку відбувають у зону АТО для охорони повітряного простору держави. Він впевнений у їх боєздатності, і у тому, що їм вдасться втримати мирне небо над Україною.

This slideshow requires JavaScript.

 

 

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!