Нарешті дочекалися! Саме такі слова чулися серед перехожих, котрі зі сльозами на очах зустрічали нашу рідну  Володимир-Волинську 14 окрему механізовану бригаду, котра гордо крокувала центральними вулицями міста.

Під звуки військового оркестру бійці героїчної чотирнадцятки, командиром якої є полковник Олександр Жакун, опів на 9 ранку рушили з військової частини у бік Площі Героїв. Біля третьої одинадцятирічки з квітами та гаслами “Слава героям!” їх зустрічали учні і вчителі. Зупинившись, військовослужбовці поклали квіти біля памятних дошок на честь загиблих побратимів,  – начальника звязку 51-ї ОМБр Віктора Хмелецького та бійця добвровольчого батальйону Дук “Правий сектор” Дмитра Колєснікова, випускників цієї школи.

Неймовірно приємно було бачити, як до військових підходили пересічні перехожі, зі сльозами на очах обіймали їх, дарували квіти і дякували за мирне небо над головою. Дивлячись на величезну колону, що рухалась містом, розпирала гордість за наше військо, яке, ніби фенікс, відродилось з попелу. Адже володимирчани добре пам’ятають, як допомагали ще колишній 51-й ОМБр на початку заворушень у Криму. Тоді кількість її бійців налічувала близько півтисячі чоловік. Тепер ця цифра значно зросла. І з упевнененістю можна сказати, що нас є кому захищати. На жаль, багато бійців так і не повернулось з війни, але вони назавжди залишаться у нашій пам’яті. Не можна було без болю у серці  дивитись на їх рідних, котрі прийшли разом з іншими містянами зустріти підрозділ. Понад усе на світі вони воліли б бачити своїх синів, чоловіків, батьків у цих рядах живими. Але волею долі цього не трапилось.

   Привітати військовослужбовців з поверненням завітали командувач Оперативного Командування “Захід” генерал-майор Олександр Павлюк, голова Волинської ОДА Володимир Гунчик, міський голова Петро Саганюк, голова Володимир-Волинської РДА Наталія Василець, голова районної ради Роман Гук, представники влади та духовенства. 

Багато  теплих слів було сказано на адресу захисників, а найкращим із них були вручені почесні нагороди та відзнаки. Після закінчення урочистостей у районному будинку культури  відбувся  концерт на честь повернення винуватців свята.

This slideshow requires JavaScript.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!