Уже майже 70 років на теренах Володимирщини успішно функціонує підприємство ПрАТ «Володимир-Волинська птахофабрика», що на сьогодні забезпечує роботою  1250 людей. Працюють всі у різних службах  – це комбікормовий завод, вирощування та виробництво, технічна служба, фінансова служба, служба постачання, ІТ, комерційна служба з усіма представництвами та служба персоналу. Та об’єднані вони не тільки однією спільною справою, а й корпоративними цінностями, одна з яких — здоровий спосіб життя (ЗСЖ).

Тому підприємством для цього дружного багаточисельного колективу систематично організовуються різноманітні  спортивні заходи.

-У  нас спочатку ініціатива була згори, керівництво власним прикладом залучало персонал до занять спортом – розповідає менеджер з персоналу Оксана Нестерук. – Наш голова наглядової ради Олексій Коваленко вже тривалий час займається бігом, плаванням та велоспортом, приймає участь у марафонах, різноманітних змаганнях.  Також спортивною є і наш Генеральний директор – Аліна Сич, котра і бігає, і плаває, і займається фітнесом. Вони проектують  здоровий спосіб життя на свою команду, сприяють тому, щоб кожен знайшов свій вид спорту та займався ним не лише для здоров’я, а й для задоволення.


На підприємстві започаткований досить оригінальний спосіб набратися запасу бадьорості – постійні ранкові пробіжки  на міському стадіоні та  у парку «Слов‘янський». І не лише у Володимирі-Волинському.  Займаються бігом працівники філій  по усій Україні. Не виняток – пробіжка й для тих, хто перебуває у відрядженнях.

– Ми заохочуємо працівників до участі у забігах і марафонах по Україні, а також у тих,  які самі організовуємо, – продовжує пані Оксана. – Минулоріч у травні провели корпоративний забіг   вулицею Ковельською, в якому прийняли участь 72 людини. Цьогоріч амбіції виросли, і ми (вже під новим брендом “Епікур”) стали генеральним спонсором Харківського національного марафону.

Окрім спортивних забігів та марафонів, для працівників птахофабрики надано можливість відвідувати басейн у спортивно-оздоровчому комплексі «Олімп». Наші працівники за фінансової підтримки фабрики відвідують його тричі на тиждень, – наголошує менеджер з персоналу. – Дівчата організувалися у дві групи та двічі на тиждень відвідують  заняття з аеробіки, інші працівники – займаються у тренажерному залі, відвідують секції, на вихідних – грають у волейбол та футбол у залі педколеджу. Влітку граємо в теніс та волейбол вже у себе на території, маємо власну спортивну площадку. Також влітку приймаємо участь у міських велозаїздах.

Проте на цьому пропагування здорового способу життя серед персоналу не завершується. Один раз на квартал проводяться більш масштабні заходи – пейнтбол, запливи на байдарках у місті  Луцьку, естафети/тімбілдінги. А цієї осені спробували для себе новий формат – сімейне спортивне св’ято, у якому  прийняли участь працівники з рідними та дітками.

– Усі свята та спортивні змагання, які, здебільшого, організовуємо самі (хоча практикували і з залученням ведучих), відбуваються у веселій та дружній атмосфері. Ми намагаємося провести їх так, щоб подарувати море позитиву, і окрім нагород і подарунків у людей надовго залишилися яскраві спогади.  Варто зауважити, що усі заходи проводяться за рахунок фабрики, – продовжує пані Оксана.


Однак це не кінець задумкам.  Є у планах корпоративне відвідування   канатного парку, можливо велотури регіоном при тому, що міські забігі та спартакіади й надалі  організовуватимуться.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!