У Міністерстві охорони здоров’я України прозвітували про нову поставку вакцин проти кору, паротиту та краснухи у регіони. Зокрема Волинь отримала 51 586 доз препарату, – повідомляє “Перший”.

Як зазначає головний лікар Володимир-Волинського ТМО Олександр Клачук,  на Володимир та район виділено 1600 доз вакцини. Цієї кількості, запевняє Олександр Георгійович,  поки що достатньо.  Навіть якщо  врахувати ті темпи, з якими відбувається щеплення населення від кору.

Ми неодноразово вдавалися до   теми спалаху кору. І тільки вакцинація, як  постійно наголошують медики, може захистити нас від цієї небезпечної хвороби.

МОЗ чітко дає рекомендації: якщо   дитині скоро виповнюється 1 рік або 6 років, їй необхідно зробити щеплення за календарем щеплень. Якщо дитина пропустила першу чи другу дозу вакцини КПК за графіком, потрібно звернутися до медичного закладу для якнайшвидшого отримання безоплатного щеплення. Зробити безоплатне щеплення КПК та надолужити пропущені дози вакцини можна усім дітям до 18 років.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!