У Володимирі-Волинському й надалі процвітає нелегальний бізнес. Особливо, як наголошено на оперативніій нараді, в районі колишнього військторгу. Є й такі підприємці, які зареєстровані у місті, а податки платять в інші бюджети.

«Буду підключати губернатора, народного депутата, бо треба наводити порядок. У районі військторгу   підприємці ремонтують автомобілі. Там же функціонує нелегальна заправка. Наголошую – нелегальна. На вулиці Устилузькій виставлено оголошення щодо продажу пального. Два тижня тому мною надіслано звернення до фіскальної служби та правоохоронних органів. А результату  ніякого немає. Земля належить Міноборони. І хто там що робить, чим займається – ні у кого не можна довідатися, і діла ні в кого до цього немає», – наголосив міський голова Петро Саганюк.

Дивно слухати таку інформацію. А ще дивніше – спостерігати за мовчазною поведінкою фіскалів та правоохоронців. А хіба не Володимир мало не в числі перших вивісив прапор Євросоюзу? А хіба не активісти збирали на площі людей та скандували «Україна – це Європа»? А чи хтось бачив у Європі, починаючи з маленького польського містечка, нелегальну заправку чи станцію обслуговування автомобілів?

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!