1 червня – Міжнародний День захисту прав дітей. Упродовж 11 років поспіль за ініціативою Бізнес-Центру та підтримки підприємців у Володимирі-Волинському проходить акція «Подаруй добро дітям», в рамках якої готуються та вручаються подарунки діткам з вадами слуху, котрі навчаються у спеціалізованій школі-інтернаті Володимира.

Декілька років підряд до цієї благочинної акції долучтвся депутат Володимир-Волинської міської ради, власник молодіжно-розважального  закладу «Метелик» Руслан Мороз. Як і у минулі роки, Руслан Андрійович цьогоріч надав на благодійній основі печиво та солодощі  для  формування подарунків діткам школи-інтернату.

Важливо у цій акції єдине: люди, даруйте добро діткам, особливо тим, які обділені долею. Підприємці, не стійте осторонь цієї благородної справи. Адже впевнені, що  для кожного з вас подарована коробка печива чи цукерок не стане непосильним фінансовим тягарем. А для діток ви зробите велике свято. Бо нічого немає найдрожчого у світі, як усміхнені та вдячні оченята дітвори.

Вручення подарунків відбудеться 21 травня у приміщенні школи-інтернату для діток з вадами слуху.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!