Які б підрядчики не зайшли до Володимира-Волинського, ремонт доріг все ж таки бажає  кращої якості. Взяти хоча б дві вулиці міста – Ковельську та Луцьку, яка на перехресті переходить у Данила Галицького. Як стояли баюри після дощу, так і залишаються й понині. Це зокрема стосується  ділянки дороги біля госпрозрахункового ринку та міської ради. Подекуди вже з’явилися ямки й на вулиці Ковельській.

Неодноразово ця проблема озвучувалася на нарадах, проте чомусь дорожники на її вирішення дивляться крізь пальці.  Зважаючи на це, на щовівторковій оперативній нараді  15 травня дано завдання начальнику управління житлово-комунального господарства та будівництва Віктору Фіщуку  підготувати розпорядження на засідання виконкому, в якому визначити виконавців робіт по окремих проблемних ділянках вулиць. Ось тільки чи це дасть результат – спрогнозувати поки важко.

Далі декілька слів про недолугі рекламні носії. Як наголосив   міський голова Петро Саганюк, потрібно шукати власників даних споруд, змусити їх привести рекламні щити до відповідних стандартів та «до цього діла підходити жорстко». Він дав завдання головному архітектору Тарасу Кибі посилити контроль за підриємцями, зокрема під час видачі дозволів на рекламу, а муніципальній варті – слідкувати за дотриманням правил благоустрою у місті.

Останнім часом Володимир-Волинський нагадує місто суцільного автопробігу. Збивають пішоходів навіть на регульованих перехрестях. Гаражних кооперативів обмаль, стоянок – також. Тож усі  двори багатоповерхівок нагадують виставковий автопавільйон.

«Покличте дорожню поліцію і наводьте порядок у дворах. Стільки  забито машин, що сміттєвоз не може доїхати до ящика. Якщо продовжуватиметься так й надалі, ніхто сміття вивозити не буде. А не доведи Боже, пожежа! Або викликати швидку!», – наголосив міський голова.  Окрім цього, доручено муніципальній варті наводити порядок із хаотичним паркуванням автомобілів на зеленій зоні, тротуарах.

«Складайте протоколи, робіть фотографії. Будемо мати чим наповнювати міський бюджет», – підсумував міський голова.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!