Приємно, що окремі депутати Володимир-Волинської міської ради прикладають максимум зусиль задля покращення   благоустрою свого виборчого округу. Зокрема хочеться відмітити  депутата Максима Клим’юка, виборчий округ якого охоплює приватний сектор в районі ЗОШ №1. Донедавна на спортивному майданчику освітянського закладу було тільки декілька споруд. І ті залишилися з часів мало не будівництва школи. А ось у цьому році майданчик змінив докорінно своє обличчя. Нові спортивні тренажери, дитячі споруди, різноманітні гірки розраховані на дітей різного віку. До того ж  нікому не потрібно купувати абонемент: просто виявити бажання тренуватися та зміцнювати фізичну форму.

Одним із ініціаторів та лоббістів  цього проекту є депутат Максим  Клим’юк. Але хороша задумка має право на життя лише в тому випадку, коли є підтримка та плідна співпраця.  Особливо з однодумцями, які є  серед виборців та  депутатів.

«Уже зовсім скоро канікули, та протягом усього літа не стихатимуть дитячі голоси біля ЗОШ N1, адже спільними зусиллями там вдалось створити чудове місце для ігор та відпочинку дітвори. В результаті співпраці керівництва школи з народним депутатом  Ігорем Гузем за кошти, залучені із державного бюджету, та за деякої підтримки зацікавлених депутатів міської ради на території навчального закладу постав такий-ось спортивно-ігровий майданчик. Весело та з користю проводити на ньому час можуть не лише учні школи, а й діти, що мешкають на прилеглих вулицях. Це найбільш важливо, адже з практики бачимо, що зазвичай майданчики ставлять у дворах багатоповерхівок, а хочеться, щоб і дітки з приватного сектору не почувалися обділеними в цьому плані. Величезна вдячність директору школи Людмилі Самусєвій, котра гостинно відкрила свою територію, ставши осередком не лише навчання, а й розваг та розвитку дітей з навколишніх дворів та вулиць», – зазначив Максим Клим’юк.

Добрих справ багато не буває. Особливо для людей, які тобі довірили мандат в органі місцевого  самоврядування. І коли депутат йде з відкритою душею до людей, не ховає від сорому очей, пропонує нові проекти та озвучує нові ідею, таких депутатів варто підтримувати.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!